Privátní OPC & OPC UA školení

Privátní OPC & OPC UA školení

 

Znáte-li lidi, kteří si chtějí rozšířit a prohloubit své znalosti a zkušenosti v oblasti OPC Classic a OPC UA, máme pro vás v nabídce možnost privátních OPC školení, s učebními osnovami na míru od začátečníků až po pokročilé.

nebo

pokud máte před sebou konkrétní projekt či úkol, kde budou znalosti OPC nezbytné, umíme vám sestavit kurz na míru podle vašich specifických požadavků. Umíme vám navrhnout školení přímo pro konkrétní projekt a architekturu tak, abychom vám ukázali, jak vytvořit komunikační rozhraní, odstraňovat problémy a co nejlépe využít vaší komunikační infrastrukturu.

 

 

Výhody privátního školení

obsah umíme přizpůsobit specifickým potřebám vaší společnosti

možnost zaměření školení pro konkrétní odvětví, které podporuje OPC Foundation (PLCopen, TMC, OP-SCS, OpenFog, a jiné

privátnost kurzu umožnuje otevřeně diskutovat o specifických otázkách vaší společnosti mezi vlastními zaměstnanci

ke školení se můžete připojit z jakéhokoli zařízení: počítač, tablet nebo mobilní telefon (iPhone, Android)

možnost zakomponování vlastních přednášejících z vaší společnosti, pro ucelení obsahu školení a zvýšení přidané hodnoty.

a jiné

OPC UA poskytuje metodu pro bezpečnou a spolehlivou výměnu dat a vzhledem na to, že je nejpopulárnějším otevřeným standardem konektivity, bude hrát hlavní roli v tom, aby se Industry 4.0 stal realitou.

Díky flexibilitě OPC UA, mohou být aplikace vyvinuty i pro jiné platformy než Windows, například pro Linux a pro vestavěné systémy (embedded systems) nebo dokonce pro „čistě kovová“ prostředí, která vůbec neobsahují operační systémy.

  • Školení OPC UA je určeno pro řídící a aplikační inženýry, vývojáře, integrátory, provozní manažery, výrobní manažery, technology, techniky a manažery zodpovědné za každodenní provoz automatizace a procesů řídících systémů.
  • Získané znalosti využijí také manažeři a správci zodpovědní za návrh architektury řízení procesů, výběr technologií a softwaru, a nákup hardwaru a softwaru pro tyto systémy.
  • Školení se konají v online prostoru nebo přímo u zákazníka a jsou tvořena přednáškami, prezentacemi a ukázkovými cvičeními. Kurzy probíhají v otevřeném a přátelském prostředí, které podporuje diskusi a řešení problémů z praxe.

Poznejte výhody technologie OPC Classic a OPC UA a zjistěte, jak je využít na svých projektech díky našim certifikovaným školitelům.

Privátní OPC & OPC UA školení - rezervace